Чама Лажичка Вратот Танкини Бикини Дното Костим За Капење Сет, Во Собата

Чама Лажичка Вратот Танкини Бикини Дното Костим За Капење Сет, Во Собата

DEN 335.84

Достапност

Донесете сладок, но класичен стил на плажа со Женскиот Комплет За Бикини Со Висок Струк. Овој врв за бикини со возбуда има цел фронт што додава симпатичен допир, а со тоа не изложува многу кожа. Нашите костими за капење се елегантни за девојки и жени, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, во базен, На Хаваи, Меден Месец итн. Врвот е дизајниран со широки ремени за рамо и дизајн на возбуда напред. Симпатичен врв од танкини фалбала со прилагодлив тркачки грб го покрива вашиот стомак и прави да изгледате потенок. Отстранливите поместени градници, нудат голема поддршка и ја подобруваат вашата форма, приближувајќи ве до фитинг, ултра-шик и симпатична. Додека соодветните долни делови се покриени со целокупно печатење, имајте ефект на контрола на стомакот за подобри облини и високиот пресек веднаш го издолжува изгледот на вашите нозе. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ - Тип На Артикал : Дводелен Материјал : Најлон, Спандекс - Тип На Половината : Висок Струк - Потпора : Без Жица - Со Подлога : Да - Стил На Градник : Стил На Подлога : Отстранлив - Еластичност : Еластично - Деколте : Лажичка Врат - Стил На Ремен : Прилагодлив, Неконвертибилни Ремени - Разубавување : Флоунс,Рушен - Костими За Капење Тип : Возбуда Бикини Сет-Тип На Шема : Печатење - ШЕМА НА БОИ : Црна Цветна, Розова, Црна Големина : М, Л, Xl, 2xl, 3xl - Ткаенина : 80% Најлон, 20% Спандекс - Нега : Рачно Или Нежно Миење На Машината Во Ладна Вода / Не Избелувајте / Водич За Суво Вклопување На Линијата : Ture До Големина. Ве молиме погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви обезбедиме најголемо задоволство од оваа Костими за Капење. - Прилики : Плажа, крајбрежје, базен, топол извор, воден парк - Содржина На Пакетот : 1 Х Топ 1 х Гаќи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Куче Импровизирана Лежалка За Сечење Нокти, Миленичиња Чешлање Хамак Помошник Мачка Згусне Воздржаност Кученце Куче Мачка Ноктите
  • Новак

Куче Импровизирана Лежалка За Сечење Нокти, Миленичиња Чешлање Хамак Помошник Мачка Згусне Воздржаност Кученце Куче Мачка Ноктите

DEN 1919.84

Боја : Сина, Роза,Сива, Црна Тип : Миленичиња Хамак Помошник Функција : Чешлање Миленичиња Погоден за : Мал

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50
  • Новак

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

DEN 2.33

Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Тренерки Сетови50карактер