Нов UAC CO 10947c Компресор C -- НАСПРОТИ Компресор Собранието Одговара избери: ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРИНГ, 2007-ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА

Нов UAC CO 10947c Компресор C -- НАСПРОТИ Компресор Собранието Одговара избери: ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРИНГ, 2007-ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА

DEN 0.67

Достапност

Нов UAC CO 10947c A/C Компресор користи VS16 Компресор Собранието. Сосема Ново! Внесете го типот на вашето возило во вашата гаража за да најдете совршено вклопување за вашето возило! Универзален климатик (UAC) производ, произведен Од Универзален Климатик (UAC). Дел Број : CO 10947c Дел Тип : Нов UAC CO 10947c A/C Компресор VS16 Компресор Собранието. Висококвалитетен Нов UAC CO 10947c A/C Компресор VS16 Компресор Собрание за автомобилска замена. UAC A/C Компресор VS16 Компресор Собранието CO 10947c Одговара Изберете : 2010 HYUNDAI ELANTRA ТУРНЕЈА 2007-2009 HYUNDAI ELANTRA 2012 HYUNDAI ELANTRA ГЛС 4 Цил 2 L 2011 HYUNDAI ELANTRA ТУРНЕЈА GLS 4 Цил 2 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат