Атвуд Пост-Палубата Туш Систем

Атвуд Пост-Палубата Туш Систем

DEN 3679.84

Достапност

Дизајниран за монтирање на рамна на трансомот или под пиштол, системот За туширање На задната палуба На Атвуд обезбедува топли и ладни славини со капак со шарки за складирање и заштита на рачниот спреј за туширање и контроли. Корпорацијата атвуд е наградуван лидер во инженерството, тестирањето и производството на најквалитетни морски производи повеќе од 100 години. Ние испорачуваме безбедно и сигурно осветлување, системи за гориво, системи за вода, седишта и постаменти, скали за пливање, сопствен тапацир и општи морски додатоци кои се лесни за инсталирање и исполнување на регулаторната усогласеност. Додадете ја практичноста на топол/ладен слатководен туш на вашата палуба. 6 нога црево со заменливи рачни туш спреј. Потребна Големина На Исечокот : 8-1/ . Инсталира флеш во трансомот или под пиштол. Пластична конструкција со големо влијание.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пред-Сопственост Порти На Молитва За Шабат и Работни Денови хебрејски : Родово Инклузивно Издание-хебрејско отворање, Хаим Стерн
  • Новак

Пред-Сопственост Порти На Молитва За Шабат и Работни Денови хебрејски : Родово Инклузивно Издание-хебрејско отворање, Хаим Стерн

DEN 3.33

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Хардков Автор : Хаим Стер�