Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Персиски Тиркизно Сина Боемска Област Килими, 7 ' Плоштад

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Персиски Тиркизно Сина Боемска Област Килими, 7 ' Плоштад

DEN 2.67

Достапност

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алис Килими Хамилтон Преодни Цветни Затворен Простор Килим Морнарица 7'10 Круг Пејсли, Дојдете 8' Круг Дневна Соба, Спална Соба,
  • Новак

Алис Килими Хамилтон Преодни Цветни Затворен Простор Килим Морнарица 7'10 Круг Пејсли, Дојдете 8' Круг Дневна Соба, Спална Соба,

DEN 4148.80

Романтичен цветен дизајн област килим кој нуди неверојатен елемент во секоја соба Соодветно дополнува�