Екена Милхаурд 1 2 W 1 2 D 8 H Дајан заграда за ковано железо ,, античкото бледо злато

Екена Милхаурд 1 2 W 1 2 D 8 H Дајан заграда за ковано железо ,, античкото бледо злато

DEN 3.00

Достапност

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели. Со употреба на ковано железо, дизајнерите можат да создадат сложени обрасци, не нормално можни со дрво. Нашите загради од ковано железо се со оптоварување и можат да се користат за поддршка на неколку видови на countertops, вклучувајќи гранитни countertops. Со над 10 стилови на располагање и повеќекратни големини, сигурно ќе ја пронајдете совршената заграда за вашата апликација. Совршено за апликации за countertop & полица. Пред-дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Може да се користи за поддршка на гранитни countertops. Уникатен дизајн на заграда за железо. Тешката заграда за железо нуди голема поддршка. Автентичен изглед на заграда за железо.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат