Евелин и Зои Модерна Фарма Дрво Тв Штанд За Телевизори до 65

Евелин и Зои Модерна Фарма Дрво Тв Штанд За Телевизори до 65

DEN 2.00

Достапност

Комбинирајте ја функционалноста и класичниот модерен дизајн на фарма со овој цврст држач за ТВ. Неговиот богат дрвен тон создава топла неутрална палета која беспрекорно ќе се вклопи во секоја шема на бои, додека неговите странични ормари овозможуваат многу скриено складирање. Задолжително за простори за живеење и простори за забава, ОВОЈ тв штанд ја поставува сцената за големата игра, филмскиот маратон или финалето на таа сезона сите зборуваат. Доаѓа во различни завршетоци на топло дрво, вклучувајќи бел даб и сив даб. Димензии на табелата : 24" H x 58" L x 15.75 " W. Располага со повеќето Телевизори со рамен екран до 65 инчи. Изработена од премиум метал и калено стакло оваа медиумска конзола може да издржи до 75 КИЛОГРАМИ. Направена од премиум материјали, оваа маса ЗА тв конзола е направена од инженерско дрво ПБ. Направено од висококвалитетна конструкција, а избегнувањето на ефтини материјали резултира со квалитетно парче мебел за наследство за половина од цената. Две отворени полици со врати нудат доволно простор за отворено и практично складирање, овој држач за тв конзола со отворен грб има и исечоци за управување со кабли за да ги одржува уредно организирани сите жици на медиумите. Совршено е за вашата дневна соба, домашна канцеларија, спална соба, дувло, салон или подрум и може да се користи и како делител на простории, кабинет за складирање, држач за ТВ, фиока или плакар. Карактеристики разноврсен дизајн инспириран од модерните дизајнери на фарма, лесно може да се трансформира во современа маса, чиста маса, модерна маса од средината на векот, модерна табела за дизајн, гроздобер маса, преодна маса, модерна маса за фарма, индустриска маса за фарма, куќа маса, крајбрежна маса, традиционална маса или модерна селска маса. Карактеристики лесно склопување. Сите алатки вклучени со чекор-по-чекор инструкции предвидени за целосна поставеност на мебел. Завршено во сив даб. Врвот има капацитет за тежина од 75 килограми. Долните полици можат да соберат 25 килограми. секој. Двете долни полици имаат отворен центар и кабинети од двете страни. Располага со повеќето Телевизори со рамен екран до 58 инчи. Изработена од премиум метал и калено стакло оваа медиумска конзола може да издржи до 75 КИЛОГРАМИ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тв Штанд ЗА ТВ, Модерна Висока Сјајна Маса За Конзоли За Тв Штандови СО ЛЕД Светла И Далечински Управувач, ТВ Кабинет За Дневна
  • Новак

Тв Штанд ЗА ТВ, Модерна Висока Сјајна Маса За Конзоли За Тв Штандови СО ЛЕД Светла И Далечински Управувач, ТВ Кабинет За Дневна

DEN 0.67

Бтмвеј Нов Надграден Модерен Држач ЗА ТВ Со Висок СјајИзвонредна изработка, потрага по квалитет, што го