Маицата со кратки ракави на Том и Jerryери квадрати на јуниори, со прскање на шарена боја на вратоврска за обичен кул стил. Јуниори големини xs до xxxl

Маицата со кратки ракави на Том и Jerryери квадрати на јуниори, со прскање на шарена боја на вратоврска за обичен кул стил.

DEN 3.00

Достапност

Ова иконично дуото со мачки и глувци донесуваат вибрации со том на оваа боја на Том Алдер. © Warner Bros. Entertainment, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица Том и Jerryери за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ројалов Женски Маици За Маици Морнарски Врат Со Копчиња, Печатено Геометриско Сликарство Со Долги Ракави Top И Зима Врвни Трендовски
  • Новак

Ројалов Женски Маици За Маици Морнарски Врат Со Копчиња, Печатено Геометриско Сликарство Со Долги Ракави Top И Зима Врвни Трендовски

DEN 0.33

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Ракав : 53cm / 20.87" Рамо : 58cm / 22.83" Должина : 71cm / 27.95"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав

Маица На сендкелмен Графичка Апстрактна Облека За Вратот Облека На Отворено Печатење Со Долги Ракави Моден Дизајнер Гроздобер
  • Новак

Маица На сендкелмен Графичка Апстрактна Облека За Вратот Облека На Отворено Печатење Со Долги Ракави Моден Дизајнер Гроздобер

DEN 319.20

Големина : С Биста : 105см / 41,34" Рамо : 43см / 16,93" должина На Ракавот : 63см / 24,80" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Би