Comfуалај Женска Удобност Западна Каубојка Чизми Обични Гроздобер Работа Одење Круг Пети Средината На Теле Подигање Браун 4.5

Comfуалај Женска Удобност Западна Каубојка Чизми Обични Гроздобер Работа Одење Круг Пети Средината На Теле Подигање Браун 4.5

DEN 1.00

Достапност

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми Со Средно Теле, Широки Чизми За Теле, Западни Чизми, Чизми За Каубојка, Гроздобер Чизми, Западни Чизми За Каубојка, Гроздобер Везени Чизми Тип На Шема : Сончогледи, Везови боја : каки, темно кафеава, кафеава големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Надворешен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Буци, Блокирање : Повлечете Го Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, патувања, одмор, РАБОТА, ЗАБАВИ : 1. Западните чизми се совршен избор за кога треба да изгледате стилски додека сте во движење.2. Овие чизми имаат класичен вез од сончогледи и фини детали за бод, моден дизајн на средно теле и буци потпетици.3. Никогаш нема да сакате да ги соблечете овие класични чизми од средината на телето. Тоа ќе биде совршена основа за вашите омилени обични панталони.4. Ретро западни чизми, каубојски чизми за жени. Одличен избор за концерти во земјата, музички фестивал на сцена или други дневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Западни Чизми За Каубојка (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) € УНИКАТЕН СТИЛ овие западни чизми со средно теле имаат дизајн на сончогледи со везови и ретро западен стил, кој е модерен и разноврсен. И се одликува со кружен прст, густа блок пета, текстура на зрно од вештачко дрво на петицата, сложени детали за шиење. ●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ овие Чизми за каубојки Од Средината на Телето се направени од горната и мека постава на СТП. Женските западни чизми не само што треба да обезбедат удобност и издржливост, туку и ажурирана мода. €ПРАКТИЧНО q гроздобер чизми со западен стил за жени имаат дизајн на повлекување кој е удобен и брз за облекување и полетување. Стабилна буци пета може да ги релаксира нозете во текот на целиот ден. Обезбедува исклучителна удобност во текот на целиот ден. ●МОДНИ ЧИЗМИ●во пролет, зима или aut, овие чизми за западни жени се задолжителен предмет во секоја гардероба; изгледот инспириран од каубојка може да биде поврзан со фармерки или фустани за западен талент на која било облека. Тоа е дизајн покажува исклучителен западен моден стил кој ви дава дека вистински каубојка аура. Најдобар подарок за мајка, девојка, девојка. Погоден за секојдневно одење, возење и дизајн на ретро секојдневен стил. Исто така многу погодност и удобност при работа во канцеларија.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебешки Лигави Лигавчиња, Органски Памук Лигавење И Заби Бандана Лигавчиња Чипка Лажни Јака Лигавче Во Собата За Мали Девојчиња,
  • Новак

Бебешки Лигави Лигавчиња, Органски Памук Лигавење И Заби Бандана Лигавчиња Чипка Лажни Јака Лигавче Во Собата За Мали Девојчиња,

DEN 1.67

Главни Карактеристики : ПРИРОДНА ПАМУЧНА ЛИГАВЧЕ : Изработена од модерна чипка, двоен слој Од Бамбус Па�

Пролет Лето Нови Девојки Летен Фустан Краток Детски Долг Ракав Принцеза Фустан Со Печатени Екипажот Вратот Здолниште Бебе Девојка
  • Новак

Пролет Лето Нови Девојки Летен Фустан Краток Детски Долг Ракав Принцеза Фустан Со Печатени Екипажот Вратот Здолниште Бебе Девојка

DEN 2.67

Големина : 8090 Препорачана возраст : 2 Години Биста : 56см / 22,05" Должина : 52см / 20,47" Рамо : 22см / 8,66" Големина : 9095

Каола Торбичка Со Молив Со Голем Капацитет Со Рачка Полиестер Тинејџерски Момчиња Девојчиња Торба За Складирање Моливи За Канцелариски
  • Новак

Каола Торбичка Со Молив Со Голем Капацитет Со Рачка Полиестер Тинејџерски Момчиња Девојчиња Торба За Складирање Моливи За Канцелариски

DEN 171.04

Опис : оваа торбичка со молив може да се отвори за 180 степени, што ќе ви овозможи брзо да видите с everything вн�

Адел На Пристигнувања за 54-тиот Годишен Греми Награди-Пристигнувања, Стејплс Центар, Лос Анџелес, Калифорнија 12 февруари 2012
  • Новак

Адел На Пристигнувања за 54-тиот Годишен Греми Награди-Пристигнувања, Стејплс Центар, Лос Анџелес, Калифорнија 12 февруари 2012

DEN 335.84

Адел При Пристигнувања за 54то Годишно Доделување На Греми НаградиПристигнувања Фото Печатење (8 х 10) ќе �

Уникатен Разбој Тепих Од Решетки Од Филаделфија Светло Сина Беж 8' 11' Правоаголник Геометриски Современ Совршен За Дневна Соба
  • Новак

Уникатен Разбој Тепих Од Решетки Од Филаделфија Светло Сина Беж 8' 11' Правоаголник Геометриски Современ Совршен За Дневна Соба

DEN 1209.28

Кој рече дека повторувањето е здодевно Нашата Колекција На Решетки е создадена за да го покрие вашиот п�