Бомото Женска Крпеница Макси Фустани Елен Печатени Кафтан Долг Фустан Празник Лабава Споена Црна И Жолта С

Бомото Женска Крпеница Макси Фустани Елен Печатени Кафтан Долг Фустан Празник Лабава Споена Црна И Жолта С

DEN 1.67

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Фустани Со Принт Од Снегулки, Божиќен Божиќен Фустан Тип На Шема : Елен Печатен, Снегулка Принтдизајн : Ручан, Шлиц, Еластична Боја На Половината : Жолта, Црвена, Виолетова, Зелена, Црна, Црна И Жолта, Темно Црвена, Црвена И Зелена, Црвена И Црна, Сина И Бела, Длабоко Сина, Алкохол, Зелена Бела Боја(опционално)Големина : S, M, L, Xl, 2xl(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : Должина На Вратот На Екипажот : Макси Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Божиќен Долг Фустан. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Божиќни Макси Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Елен Принт, Фустани На Вратот На Екипажот, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Божиќен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Божиќен Макси Фустан, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Божиќен Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Долг Ракав Долг Фустан, Фустан Со Елен Принт, Божиќни Фустани Со Лулашки, Трендовски и Елегантни. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Божиќниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тото Црн XL Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан V Врат Еднобоен Фустан Со Печатење Со Точки Фустан Со Кратки Ракави Чипка
 • Новак

Тото Црн XL Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан V Врат Еднобоен Фустан Со Печатење Со Точки Фустан Со Кратки Ракави Чипка

DEN 399.84

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Глонме Цветен Принт Фустан Со Целосна Должина За Жени Лабави Празнични Макси Фустани Плисиран Линиски Фустан Со Џеб Црвено С
 • Новак

Глонме Цветен Принт Фустан Со Целосна Должина За Жени Лабави Празнични Макси Фустани Плисиран Линиски Фустан Со Џеб Црвено С

DEN 516.64

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Е�

солакол Макси Фустан Со Долги Ракави Жени Со Долги Ракави Цветен Макси Долг Фустан Дами Бохо Забава Вечерен Секојдневен Фустан
 • Новак

солакол Макси Фустан Со Долги Ракави Жени Со Долги Ракави Цветен Макси Долг Фустан Дами Бохо Забава Вечерен Секојдневен Фустан

DEN 2.67

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 59см / 23.23" Д

Баок фустани за жени Се Облекуваат Една Обична Миди Вечер Цврста Женска Клубска Облека Партија Ручен Фустан Рамо Мини Обична
 • Новак

Баок фустани за жени Се Облекуваат Една Обична Миди Вечер Цврста Женска Клубска Облека Партија Ручен Фустан Рамо Мини Обична

DEN 3.00

Женски Мини Фустан Вечерна Забава Обичен Фустан Со Едно Рамо Цврста Партиска Наметка Слаба Клубска Обл�

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Фустани Без Ракави Фустани Со Точки Печатен Фустан За Сонце Бохо Фустан
 • Новак

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Фустани Без Ракави Фустани Со Точки Печатен Фустан За Сонце Бохо Фустан

DEN 319.68

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Обичен Датум Фустан Цветни Макси V Вратот Макси Без Ракави Жолта �

Иопко Есенски Фустани За Женски Женски Секојдневни Фустани Жени Лабава Еднобојна Облека Памук И Неправилно Шиење Кружен Врат
 • Новак

Иопко Есенски Фустани За Женски Женски Секојдневни Фустани Жени Лабава Еднобојна Облека Памук И Неправилно Шиење Кружен Врат

DEN 383.84

Овој вечерен фустан добро се комбинира со ѓердан, чанта, потпетици и сл за да ги привлече погледите на си

Макси Фустани За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Маица Фустан Со Еднобојна Вечер Партија Коктел Долги Фустани Плисирани
 • Новак

Макси Фустани За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Маица Фустан Со Еднобојна Вечер Партија Коктел Долги Фустани Плисирани

DEN 1.00

Кратки Ракави Одвојливи Надуени Ракави За Венчаница Невестински Фустани Долги Матурски Фустани За Жен�

Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Фустан Со Должина На Лактот До Лактот А-Линија Фустан До Глуждот Лабави Фустани
 • Новак

Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Фустан Со Должина На Лактот До Лактот А-Линија Фустан До Глуждот Лабави Фустани

DEN 271.84

Детали за производот KAZXD Фустани За Жени Лето Секојдневен Фустан Цврст VВрат ЛактотДолжина АЛинија Фуст

Плажа Фустани За Жени Плус Големина Макси Фустан За Жени Графички Екипаж Краток Ракав Летен Каузален Тркалезен Врат Долга Модна
 • Новак

Плажа Фустани За Жени Плус Големина Макси Фустан За Жени Графички Екипаж Краток Ракав Летен Каузален Тркалезен Врат Долга Модна

DEN 271.84

Карактеристики : Принтинг,Секојдневен,Џебови,Носење, Краток Ракав,Удобен,тилски и моден дизајн,Есенски

Предна Прошетка Женски Долг Фустан Макси Фустани Без Ракави Врат На Екипажот Летен Сарафан На Плажа Хавајски Секојдневен Еднобоен
 • Новак

Предна Прошетка Женски Долг Фустан Макси Фустани Без Ракави Врат На Екипажот Летен Сарафан На Плажа Хавајски Секојдневен Еднобоен

DEN 335.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Усмикси Фустани За Жени Секси Чипка Ремен За Шпагети Ремен Неправилен Полите Плажа Боемски Фустани Без Ракави V-Врат Цврст Летен
 • Новак

Усмикси Фустани За Жени Секси Чипка Ремен За Шпагети Ремен Неправилен Полите Плажа Боемски Фустани Без Ракави V-Врат Цврст Летен

DEN 1.33

Женска Летна Облека,Под Дозвола Од 5 Долари,Кликнете На Овдеусмикси Фустани За Жени 2023 Секси Тантела Рем