Женска Јакна Топла Облека На Отворено Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут Загреани Јакни За Жени на Дозвола

Женска Јакна Топла Облека На Отворено Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут Загреани Јакни За Жени

DEN 638.24

Достапност

Женска Јакна Топла Облека На Отворено Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут Загреани Јакни За Жени На Дозвола Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Надворешна Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капуткарактеристики : валкани, топли, дише, носат -, ултра-лесни, -,- доказ. Подобрување на лицето и обликување на телото : активира различни функции помеѓу кожата и го промовира метаболизмот. Загреано тело и циркулација на крвта : го загрева човечкото тело, троши вишок топлина, го зголемува кислородот и флуидноста во крвта. Враќање на виталноста : може да обезбеди прилагодување на физиолошките функции за да се избегне под-здравје. Може да ја подобри микроциркулацијата на телото, да ги ископа и активира меридијаните, ремисија локална болка и воспаление. Сезона : Зимски Материјал : Полиестерски Ракав : Вестстил : Модна Шема : Декорација : област За Загревање На Патент : 4 Грејна Сезона : Стил На Винтерфит : Слимокасија : Секојдневен моден дизајн го покажува вашиот убав вкус.Погоден за секојдневна облека.Слатко и убаво.Мерки на претпазливост за перење : нормално миење раце, миење машини, кога линијата е затворена, бравата е добра.Сушење во употреба.Мерки НА претпазливост ЗА полнење : 5v неиндуктивен напон (користете го вашето богатство за полнење за да наполните подобар ефект на топлина), без електромагнетно зрачење,заштеда на енергија и, Поврзете го богатството за полнење, Притиснете и држете 3 секунди за полнење и загревање.Што добивате : 1 ПАРЧЕ Греење Табела Со Големина : Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Должина : 66см/25.98" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 68см/26.77" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 70см/27.56" Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 72cm/28.35" Големина : XXXL Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47.24 "Должина : 74см/29.13" Големина : ХХХХЛ Големина. : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 76cm/29.92" Големина : XXXXL Големина. : XXXXX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39 "Должина : 78cm/30.71" Големина : XXXXXL Големина. : Xxxxxx-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 132cm/51.97 "Должина : 80cm/31.50". Овој Нов Ажуриран Загреан Елек има одличен ветроупорен и топол квалитет, обезбедувајќи да можете да уживате во исклучителна топлина додека сеуште одржувате врвни перформанси со неограничено движење!. Специјално е дизајниран за повеќето луѓе како работници на ладно време и други кои вршат активности на отворено (како возење велосипед, пешачење и други зимски спортови). Со најновата надградба на технологијата за брзо греење, Ажурираните Грејни Зони на овој загреан елек ви овозможуваат континуирана топлина во студената зима. Овој загреан елек може да ви понуди долготрајна топлина за да бидете топли и удобни како пролет.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобил, комплет за автомобили, Крајслер Пацифик се вклопува во Изберете: OldsMobile
  • Новак

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобил, комплет за автомобили, Крајслер Пацифик се вклопува во Изберете: OldsMobile

DEN 3.00

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран