Ekena Millwork 7 W 7 H 1 2 P Стандарден Седгвик Булсеј Розета со квадратен раб

Ekena Millwork 7 W 7 H 1 2 P Стандарден Седгвик Булсеј Розета со квадратен раб

DEN 1919.20

Достапност

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Користете ги за да привлечете внимание од шевовите на обликување или подобрување на обични проекти со нашите елегантни дизајни. Достапно на повеќе височини за да одговара на традиционалните и модерните профили. Димензии : 7 "w x 7" h x 1/2 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и многу повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна финиш. да се исечат, дупчат, залепат или зашрафете. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат