Бекарнли 043-Филтер За Гориво Во Интанк

Бекарнли 043-Филтер За Гориво Во Интанк

DEN 383.84

Достапност

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Произведени со врвни плисирани или валани материјали. Висококвалитетна конструкција за издржливост. Дизајниран за услови на подмладување. Специфична апликација за ова возило.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат