Клиренс Фустан

Клиренс Фустан

DEN 824.32

Достапност

Женски Обичен Печатење V-Вратот Чипка Прашка Здолниште Сонце Здолништеопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Waist Hip Sleeve Lengths98cm/38.58"96cm/37.80"112cm/44.09"19cm/7.48"93cm/36.61"M102cm/40.16"100cm/39.37"116cm/45.67"20cm/7.87"94cm/37.01"L108cm/42.52"106cm/41.73"122cm/48.03"21cm/8.27"95cm/37.40"XL114cm/44.88"112cm/44.09"128cm/50.39"22cm/8.66"96cm/37.80"XXL120cm/47.24"118cm/46.46"134cm/52.76"23cm/9.06"97cm/38.19"XXXL126cm/49.61"124cm/48.82"140cm/55.12"24cm/9.45"98cm/38.58" Size : SBust : 98cm/38.58"Waist : 96cm/37.80"Hip : 112cm/44.09"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 93cm/36.61"Size : MBust : 102cm/40.16"Waist : 100cm/39.37"Hip : 116cm/45.67"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 94cm/37.01"Size : LBust : 108cm/42.52"Waist : 106cm/41.73"Hip : 122cm/48.03"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 95cm/37.40"Size : XLBust : 114cm/44.88"Waist : 112cm/44.09"Hip : 128cm/50.39"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 96cm/37.80"Size : XXLBust : 120cm/47.24"Waist : 118cm/46.46"Hip : 134cm/52.76"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 97cm/38.19"Size : XXXLBust : 126cm/49.61"Waist : 124cm/48.82"Hip : 140cm/55.12"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 98cm/38.58" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 98см/38,58 "Половината : 96см/37,80" Колк : 112см/44,09 "Ракав : 19см/7,48" ① Ткаенина : Висококвалитетна мека ткаенина која е еластична и лесна. ①Прилики : Секојдневен, дневен, плажа, одмор, забава, патување, вечер, шопинг, на отворено, стил на работа. Ажурирајте ја вашата гардероба со нашите женски блузи и спојте ја со ремен/ѓердан/капа/модна чанта/шал и потпетици за секси и шармантен изглед. ●Стандардна Големина На САД : Стандардна Големина НА САД, ве Молиме изберете ја вашата нормална големина за шик изглед. Перење перење : машинско перење Или рачно перење, закачете се да се исуши. Услуга : Доколку не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фустан со Светки од возидаоза За Жени Црни Фустани За Жени Еднобојни Светки Долги Ракави А-Линија Партиски Фустан Партиски Фустан
  • Новак

Фустан со Светки од возидаоза За Жени Црни Фустани За Жени Еднобојни Светки Долги Ракави А-Линија Партиски Фустан Партиски Фустан

DEN 239.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Фустани За Жени Со Долги Ракави Еднобојна Шема На Ленти Фустан Со Квадратен Врат Миди Сплит Фит И Блесок Секојдневно Секојдневна
  • Новак

Фустани За Жени Со Долги Ракави Еднобојна Шема На Ленти Фустан Со Квадратен Врат Миди Сплит Фит И Блесок Секојдневно Секојдневна

DEN 574.08

Совршен за плажа, улична облека, свадбен гостин, забава, одмор, клуб, училиште и секојдневно носење.● Пре

Outfmvch фустан со долги ракави за жени Цветен Принт Долг Макси Фустан Дами Секојдневен Бохо Фустан женски фустани есенски фустани
  • Новак

Outfmvch фустан со долги ракави за жени Цветен Принт Долг Макси Фустан Дами Секојдневен Бохо Фустан женски фустани есенски фустани

DEN 319.68

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�