Женска Пролетна И Летна Мрежа Спојување На Врвот Пуловер На Вратот Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Женски Маици Женски Полиестерски Спанде Кошула

Женска Пролетна И Летна Мрежа Спојување На Врвот Пуловер На Вратот Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Женски Маици Женски Полиестерски

DEN 2.67

Достапност

Женски пролет и лето мрежа спојување врвот У вратот пуловер еднобојна краток Ракав маица. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 89cm/35.04" Половината : 75cm/29.53" Рамо : 33.8 cm/13.31" Ракав : 35cm/13.78" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 94cm/37.01" Половината : 80cm/31.50" Рамо : 35cm/13.78" Ракав : 35,5 См/13,98" должина : 65см/25,59"големина : л биста : 99см/38,98" половината : 85см/33,46" рамо : 36,2 см/14,25" ракав : 36см/14,17" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 107см/42,13" Половината : 93см/36,61" рамо : 38,4 см/15,12" ракав : 36,5 см/14,37" должина : 69см/27,17"големина : ххл биста : 115см/45,28" Половината : 101см/39,76" Рамо : 40,6 см/15,98" ракав : 37см/14,57" должина : 71см/27.95" ве молиме запомнете Да не мешате Бела Облека со други бои. Овој Симпатичен Мрежест Врв Со Подуени Ракави Е За Работа, Плажа, Улица, Спорт, Вежбање, Прилики Во Лето, Пролет И Fall. С М Л Хл Ххл, Ние Сме Посветени На Производство На Одлична Облека, Употреба На Напредни Концепти За Дизајн, Секое Парче Ткаенина Е Внимателно Избрано, Извонредна Изработка. Ние Не Го Користиме Цртежот Со Редовна Големина, Ве Молиме Погледнете Го Цртежот Со Големина На Слика. Материјал : Нов, Дише, Удобен, пријателски за Кожата и Мек. Оваа Туника во боја ќе ве Одржува Удобно Во Лето Додека Сеуште Изгледате Добро.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат