Ткаенина од лажица-Атомско Црвено Од Средината На Векот Модерна Апстрактна Insp Инспирирана Ретро Гроздобер Мод Отпечатена На Спортска Ликра Ткаенина од Дворот-Кос?

Ткаенина од лажица-Атомско Црвено Од Средината На Векот Модерна Апстрактна Insp Инспирирана Ретро Гроздобер Мод Отпечатена На

DEN 97.92

Достапност

Модерна Ткаенина Од Средината на Векот Гејл Габел Од Средината На Векот Печатена Од Лажица Бти Спорт Ликра широка 56 инчи // 8,5 мл по квадратен двор. 88% полиестер и 12% Ликра, завршница што ја отстранува влагата и 4-насочно истегнување. Совршен за атлетска облека, хеланки, костими за капење, јога панталони и костими за танцување. Дизајн Од : Hot4tees Bg Yahoo Com. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат