Обичен Макси Фустан За Жени Паѓаат Жени Мода Секојдневни Лабави Геометриски Обрасци Џемпер Плетен Фустан Црн

Обичен Макси Фустан За Жени Паѓаат Жени Мода Секојдневни Лабави Геометриски Обрасци Џемпер Плетен Фустан Црн

DEN 3.33

Достапност

Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиматеријал : Тип На Шема На Мохер : Печатена Јака : Стил со долги ракави : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : Женски Џемпер Фустан Од 1 ПАРЧЕ . Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Целосно задоволете ги вашите потреби.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав,Хеџинг ,Маица Со Пуловер,Секојдневни блузи,Печатени За Ноќта на Вештерките,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени фустан со долги ракави за жени dress зима фустан со долги ракави за жени .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Цветен Летен Фустан, Копчиња, Кратки Ракави, Точки, Лабава, Миди Кошула Со Висок Струк, Фустани На Плажа, Фустан Со Копчиња
  • Новак

Женски Цветен Летен Фустан, Копчиња, Кратки Ракави, Точки, Лабава, Миди Кошула Со Висок Струк, Фустани На Плажа, Фустан Со Копчиња

DEN 3.33

Сезона : Пролет, Лето : Женски Стил : Дневен, Секојдневен, Материјал За Плажа : Тип На Полиестерпетер Тип : �

Женски Фустан Без Ракави V Вратот Без Грб Дами Облека Пролет Лето Овуеар Патување Слатки Меки Женски Фустани Подароци На Мајката
  • Новак

Женски Фустан Без Ракави V Вратот Без Грб Дами Облека Пролет Лето Овуеар Патување Слатки Меки Женски Фустани Подароци На Мајката

DEN 1.33

Големина : С Биста : 90см / 35,43" Должина На Рамото : 91см / 35,83" Големина : М Биста : 96см / 37,80" Должина На Рамото : 92