Dreamline Флеш во. Д во. В во. Х Полу-Рамка Врата За Туширање Во Хром Со Лево Одвод Бела Основа И Задни Ѕидови

Dreamline Флеш во. Д во. В во. Х Полу-Рамка Врата За Туширање Во Хром Со Лево Одвод Бела Основа И Задни Ѕидови

DEN 4799.68

Достапност

Dreamline Flex pivot врата за туширање, слимлајн база и комплет За заден ѕид Q-Wall нуди модерна привлечност по цена погодна за буџетот. Разновидниот флекс модел комбинира врвен стожерен хардвер, едноставна инсталација и сигурни перформанси. Завршете ја вашата бања со елегантен и иновативен изглед на вратата За туширање Флекс, база На Слимлајн и комплет за заден ѕид П-Ѕид од Dream Line за целосно решение за вашиот проект за туширање. Комплет вклучува : Флекс Туш Врата, Тенок Туш База, И П-Ѕид Задниот Ѕид; Комплет Големина : 30 во. Д х 60 во. В х 76 3/4 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 23 во. 1/4 во. (6мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; Хардверска Завршница : Хром; Основна И Задна Боја : Бела; Локација За Одвод : Лево. До 4 во. прилагодување на ширината во телескопските шини; дополнителни 1/2 инчи. прилагодување по страна за ширина или надвор од водоводот во ѕидните профили.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат