Ахгли Компанија Затворен Круг Во Средината На Векот Модерна Леска Зелена Ориентална Област Килими, 6 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Во Средината На Векот Модерна Леска Зелена Ориентална Област Килими, 6 ' Круг

DEN 3.33

Достапност

Ахгли Компанија Затворен Круг Во Средината На Векот Модерна Леска Зелена Ориентална Област Килими, 6 ' Круг. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Б Среќна мотивациска фраза Добра вибес регистарска табличка НОВИ Сликарство Греј Рамка уметничка печатена wallидна
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Б Среќна мотивациска фраза Добра вибес регистарска табличка НОВИ Сликарство Греј Рамка уметничка печатена wallидна

DEN 0.67

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност