Единствени поволни цени, Plusенски плус канцелариски палто на палто, нагоре шал -јака со кадифени блејзери

Единствени поволни цени, Plusенски плус канцелариски палто на палто, нагоре шал -јака со кадифени блејзери

DEN 340.64

Достапност

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. За нас : бренд со плус големина инспириран од потребата на неговите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Обликот на оваа блејзер јакна е елегантна и полуформална. Исклучително мек и модерен блејзер, добро се вклопува. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото 46 7/8 16 3/42 X 50 - 17 1/23x 53 7/8 18 1/24x 57 7/8 19 1/2 Уникатни поволни цени Копче за женски плус палто нагоре со шал -јака со кадифени блејзери Royal Blue 2x школка : 95% полиестер 5% спандекс. Поставена : 100% полиестер. Јака од шал. Копчето предно. Заварувачки џебови. Увезени. Моделот е 5'6 ", 187 фунти одговараат на големина 1x. Машинско миење ладно со слични бои. Ниско пеглање. Не се сува суво.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат