Конекторот за отпорник на моторот на вентилаторот одговара на Chevrolet Tahoe

Конекторот за отпорник на моторот на вентилаторот одговара на Chevrolet Tahoe

DEN 1423.84

Достапност

Конектор-W/олово, 3-насочен F. *Црна *црна HVAC конектор на моторот на моторот на вентилаторот Дополнителни карактеристики Боја : Црна. Fits Изберете : 1991-1993,1995-2005 Chevrolet Astro 1991-1993,1995-2005 GMC Safari и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат