Шимано РИБОЛОВ BFLY FLATFALL 80G СУПЕР GLW JIGS [BFFFF080SG]

Шимано РИБОЛОВ BFLY FLATFALL 80G СУПЕР GLW JIGS [BFFFF080SG]

DEN 279.84

Достапност

Шимано Пеперутка Рамен Пад Сложувалки додадете сосема уникатна димензија на техниката на џигирање на пеперутки. Жига може лесно да се работи со бесплатно калење на мамката низ саканата целна длабочина,извиткајте ја 30 стапки, а потоа повторно ослободете ја макарата. Риболовците исто така можат да ја фрлат жигата и да ја остават да падне додека слободно се калат и да чекаат залак, што обично се случува на fall. Централно избалансираната жига паѓа со акција на нишање во хоризонтална положба, останувајќи во зоната на удар подолго од другите свирки на пеперутки. Висококвалитетна Завршница.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обликувач на тело За Женски Зделки,Кизли Обликување Машки Шорцеви Гаќи Контрола На Стомакот, Женски Големи Фитнес Шорцеви Шорцеви
  • Новак

Обликувач на тело За Женски Зделки,Кизли Обликување Машки Шорцеви Гаќи Контрола На Стомакот, Женски Големи Фитнес Шорцеви Шорцеви

DEN 0.33

50 "Колк7898см / 30,7138,58" Должина 54см / 21,26 " Големина : Л Големина.Нашиот тренер за половината за жени беше нап

Хуанледаш Држач За Риболовни Прачки Прегради за Брза Тока без Удари Шарена Решетка За Поддршка Спречува Паѓање На Вертикални
  • Новак

Хуанледаш Држач За Риболовни Прачки Прегради за Брза Тока без Удари Шарена Решетка За Поддршка Спречува Паѓање На Вертикални

DEN 2.33

Опис : со дизајн монтиран на ѕид, овој држач за прачка може силно да се адсорбира и да не се гребе лесно, п�

Ткаенина За Домаќинство Двојни Рачки Корпа За Складирање Корпа Плакар Играчка Облека Пешкир Перење Бо Контејнер Организатор
  • Новак

Ткаенина За Домаќинство Двојни Рачки Корпа За Складирање Корпа Плакар Играчка Облека Пешкир Перење Бо Контејнер Организатор

DEN 1119.84

Опис : Повеќенаменско Складирање Бинсовршен за канцеларија, плакар, спални соби, бањи, оставата, чајната

Микилон Женски Костим За Капење Летен Женски Печатен Костим За Капење Модни Костими За Капење Облека За Плажа Бикини Сијамски
  • Новак

Микилон Женски Костим За Капење Летен Женски Печатен Костим За Капење Модни Костими За Капење Облека За Плажа Бикини Сијамски

DEN 1.00

Летен Женски Печатен Костим За Капење Модни Костими За Капење Облека За Плажа Бикини Сијамски карактер�

Јувул Женски Кошули, Долги Маици За Жени Врвови Летни Резервоари Блузи Новина Резервоар Обични Без Ракави Лабава Празнична Цевка
  • Новак

Јувул Женски Кошули, Долги Маици За Жени Врвови Летни Резервоари Блузи Новина Резервоар Обични Без Ракави Лабава Празнична Цевка

DEN 224.64

Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови, Без Ракави, Хеџинг, Печатени Врвови, Цврсти Врвови, Сек