Текопа Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Текопа Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Текопа Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Текопа Кали Дизајн отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Плус Големина Чипка Необложен Градник За Долна Жица Секојдневен Цветен Принт Собрани Заедно Дневен Градник Без Бандажи
  • Новак

Женска Плус Големина Чипка Необложен Градник За Долна Жица Секојдневен Цветен Принт Собрани Заедно Дневен Градник Без Бандажи

DEN 271.68

Карактеристики : ??Изработен од удобен полиестерски материјал, толку издржлив за секојдневно носење...