Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња во Аѕопидарска Тегла Акварел Сликарство Врамена Гикли Текстурирана Уметност, 1. 14

Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња во Аѕопидарска Тегла Акварел Сликарство Врамена Гикли Текстурирана

DEN 337.76

Достапност

Пукајќи од шарени цветови, Колекцијата Ступел Домашен Декор Летен Букет Со Диви Цвеќиња Во Тегла Мејсон Акварел Сликарство Платно Ѕидна Уметност прикажува асортиман на прекрасни диви цвеќиња кои се одмараат во тегла мејсон. Оваа платнена ѕидна уметност е фантастичен додаток за секоја просторија каде што сакате да додадете прскање на живописен стил инспириран од природата. Изберете од достапни големини. За внатрешна употреба. Акварел прикажување на диви цвеќиња во мејсон тегла. Печати на платно. Се протега на дрвена рамка со виси хардвер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат