Беивеи Жени Обични Плисирани Маица Краток Ракав Мода Туника Блуза Еднобојна Салон Маица

Беивеи Жени Обични Плисирани Маица Краток Ракав Мода Туника Блуза Еднобојна Салон Маица

DEN 207.84

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Шифон Блуза, Летна Маичка Кошула, Лабава Основна Шема Тип : Цврст Дизајн На Боја : Швајцарски Точки, Пом Пом, Плисирана Боја : Темно Зелена, Сива, Зелена, Бела, Темно Розова, Розова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Должина На Полиестер : Должина На Колкот : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер, женска удобна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : вратот На Екипажот, краток ракав, шифон, швајцарски точки, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки, ќе изгледа многу стилски, лично и убавина.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.5. Подарок : оваа женска лабава маица е совршен подарок за себе или за пријателите, како и одличен подарок за драги сопруги, мајки, семејство итн.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Летна Блуза Од Шифон Туника, Кошула За Одмор На Плажа, Широки Врвови За Одмор, Маица За Салон со Кратки Ракави. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Женски лабави летни врвови, маица за вратот на екипажот, блуза со кратки ракави, швајцарска маичка со точки, трендовски и шик. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лојисвидион Блузи За Жени Царинење Женски Обични Печатење V-Вратот Градиент Ракавици Врвови Лабава Елек Блузи Флеш Зема Зелена
  • Новак

Лојисвидион Блузи За Жени Царинење Женски Обични Печатење V-Вратот Градиент Ракавици Врвови Лабава Елек Блузи Флеш Зема Зелена

DEN 0.33

Женски Обични Печатење V Вратот Ракавици Врвови Лабава Елек Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Го

Капрезе Женски Писмо Печатење Краток Ракав Основни Врвови Вратот На Екипажот Лабава Секојдневна Блуза Удобна Салонска Облека
  • Новак

Капрезе Женски Писмо Печатење Краток Ракав Основни Врвови Вратот На Екипажот Лабава Секојдневна Блуза Удобна Салонска Облека

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Печ�

Летна Блуза Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Новак

Летна Блуза Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

DEN 184.16

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 63см