Daefal Unise Атлетски Фудбалски Чевли Шила Фудбалски Шноли Патики Со Врвки Лесни Цврсти Чевли За Обука На Земја Девојки И Момчиња Дишат Розова 2# 13 мали деца

Daefal Unise Атлетски Фудбалски Чевли Шила Фудбалски Шноли Патики Со Врвки Лесни Цврсти Чевли За Обука На Земја Девојки И Момчиња

DEN 393.44

Достапност

Опис : Пол : Унисекс, Деца, Момчиња Девојки Стил : Фудбалски Шноли, Фудбалски Чевли, Фудбалски Тренинг Чевли, Фудбалски Чевли, Атлетски Чевли Тип На Шема : Крпеница Боја : Сина, Бело Злато, Розова, Бела Сина(Опционално)Големина : 13 мали деца, 13 деца, 1,5 деца, 2,5 деца, 2,5 мали деца, 3,5 деца, 3,5 деца, САД 4 Мали Деца(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, спортски, училишни, тренинзи : 1. Квалитетен Материјал : горниот дел од фудбалските чевли е изработен од мазна стп кожа, која е издржлива и отпорна на абење, ефикасно ги штити вашите стапала.2. Fg Штипки : многу е погоден за официјални натпревари или тренинзи на природна трева, со силен стисок и брз почеток. Отпорен на лизгање и отпорен на триење, обезбедувајќи силно држење и флексибилно управување, обезбедувајќи стабилност при одење и подобрување на ефикасноста на вежбањето, овозможувајќи ви да напаѓате со максимална брзина.3. Фудбалските чевли со дизајн со низок врв и врвка, обезбедуваат поддршка за глуждот, ја подобруваат стабилноста на телото.4. Прилика : фудбалските чевли се погодни за многу прилики, тренинзи, спортови, отворено, внатрешно, натпреварување, меко тло, цврсто тло, тврдо тло, вештачко тло, гумено игралиште, стадион.Содржина на пакетот : 1 Пар Фудбалски Чевли За Деца(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) горниот дел од стп кожа нуди карактеристики на издржлив, лесен и отпорен на абење. Во меѓувреме, визуелно-правоаголната текстура обезбедува фудбалски чевли со свеж изглед. ФУДБАЛСКИТЕ штипки fg обезбедуваат подобра заштита и поддршка брзо забрзување и вртење со голема брзина и цврсто зафат на земјата и спречуваат лизгање. Прилагодливо затворање со врвки за сигурно вклопување за да се осигурате дека имате подобри перформанси на игралиштето. Поставата на фудбалската чизма е изработена од мрежа за удобност и дишење. Засилените и тврди капачиња на прстите го прават лансирањето на фудбалот помоќно. Фудбалските чевли се одлични за млади, деца, спортуваат на фудбалски терен, рагби терен, спортска сала и часови во теретана и секој ден фудбалски игри/тренинзи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дуксери За Жени Жешка Продажба Обични Дуксери Женски Каузален Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери Градиент Печатење
  • Новак

Дуксери За Жени Жешка Продажба Обични Дуксери Женски Каузален Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери Градиент Печатење

DEN 624.00

Женска Каузална 1 / 4 Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери Градиент Печатење Активна Облека Јакна

Деагија Клиренс Градници За Жени Без Долна Жица Дневен Градник Без Челични Прстени Елек Големи Градници За Долна Облека Секојдневни
  • Новак

Деагија Клиренс Градници За Жени Без Долна Жица Дневен Градник Без Челични Прстени Елек Големи Градници За Долна Облека Секојдневни

DEN 1.00

So веруваме дека штотуку го најдовте вашиот нов омилен bra Женски Без Долна Жица Предно Затворање Бралета

Кокопаунт Мажи Жени Скелет Ј2К Патент Качулка Ноќта На Вештерките Хипхоп Готски Дуксер Алтернативна Гранџ Улична Облека Облека
  • Новак

Кокопаунт Мажи Жени Скелет Ј2К Патент Качулка Ноќта На Вештерките Хипхоп Готски Дуксер Алтернативна Гранџ Улична Облека Облека

DEN 3.00

Дебелина : Дебел дел Шема : Скелет Плакета : патент стил : Готски Темно, Академијата, Хипхоп, Гранџ 100% Поли�

Кејт И Лорел Силви Сончеви Зраци Врамени Платно Ѕид Уметност Дома Декор Од Ракета Џек, Злато, Едноставен Модерен Минималистички
  • Новак

Кејт И Лорел Силви Сончеви Зраци Врамени Платно Ѕид Уметност Дома Декор Од Ракета Џек, Злато, Едноставен Модерен Минималистички

DEN 1.67

Изработете воздушна, светла атмосфера со ова прекрасно, сончево акцентно парче Од Ракетен Приклучок Ов�

Памук Сатен Прирабница Работ Шам, Стандард-Ботаничка Природа Растенијата Цветни Едноставен Средината Век Модерен Цвет Градина
  • Новак

Памук Сатен Прирабница Работ Шам, Стандард-Ботаничка Природа Растенијата Цветни Едноставен Средината Век Модерен Цвет Градина

DEN 303.20

Ботаничка Природа Растение Цветни Едноставна Перница Од Средината На Векот Измама Со лажица Со прирабн

Гроздобер Ретро Патување Лакови Националниот Парк Ретро Постер Метал Калај Знак Шик Уметност Ретро Железо Сликарство Бар Луѓе
  • Новак

Гроздобер Ретро Патување Лакови Националниот Парк Ретро Постер Метал Калај Знак Шик Уметност Ретро Железо Сликарство Бар Луѓе

DEN 160.00

Гроздобер Ретро Патување Лакови Националниот Парк Ретро Постер Метал Калај Знак Шик Уметност Ретро Жел

Тебру Пловечки Термометар Цртан Филм Мечка Стајлинг Мерач На Температура На Водата За Базени Топли Кади Езерце За Риби,Приказ
  • Новак

Тебру Пловечки Термометар Цртан Филм Мечка Стајлинг Мерач На Температура На Водата За Базени Топли Кади Езерце За Риби,Приказ

DEN 1.33

Функција : 1 Овој пловечки термометар е идеален и лесен начин за одредување на температурата на водата в�

Пита Машки Елек За Риболов На Отворено Секојдневна Работа Елеци Обложени Со Мрежа Што Дишат Водоотпорна Патна Фотографија Товарен
  • Новак

Пита Машки Елек За Риболов На Отворено Секојдневна Работа Елеци Обложени Со Мрежа Што Дишат Водоотпорна Патна Фотографија Товарен

DEN 1.33

Мажи Цврста Секојдневна Мрежа Повеќе Џебови Патент Надворешна Работа Блузи Патување Фотографија Елекк

Транспарентни Налепници За Налепници Од Премногу Слатки За Да Исплашат Врвни Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток
  • Новак

Транспарентни Налепници За Налепници Од Премногу Слатки За Да Исплашат Врвни Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток

DEN 143.04

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

Голема Подлога За Глувче За Игри Сина Мермерна Шема Подлога ЗА Глувци Со Задно Осветлување Душеци За Компјутерска Подлога Тастатура
  • Новак

Голема Подлога За Глувче За Игри Сина Мермерна Шема Подлога ЗА Глувци Со Задно Осветлување Душеци За Компјутерска Подлога Тастатура

DEN 639.84

Опис на дизајнот : печатење со целосна ширина, еднострано печатење Перформанси на производот : силна адх