Имран Кан Пти Пакистан Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ

Имран Кан Пти Пакистан Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ

DEN 239.84

Достапност

Барате кул и смешен подарок за политички ентузијаст? Проверете Ја Оваа маичка На Имран КАН ПТИ 2018 во Пакистан која сигурно ќе донесе малку хумор во секоја пригода. Совршен за оние кои го ценат политичкиот хумор и сакаат да ја покажат својата поддршка За Имран Кан и партијата ПТИ во Пакистан. Земете ги вашите раце на овој забавен и уникатен дизајн денес!. Останете пријатни и стилски со нашиот смешен унисекс тежок дуксер со качулка со качулка од Слатка Опрема флипин. Изработена со кадифен спој од памук и полиестер, оваа качулка ветува топлина во тие студени денови. Неговата впечатлива карактеристика? Џебот од кенгур за тој допир на секојдневна практичност. Плус, соодветната боја на врвката за влечење на аспираторот го додава тој шик елемент, издвојувајќи Го дуксерот Имран КАН ПТИ 2018 Во Пакистан од останатите. Карактеристики На Нашиот Дуксер : . Ткаенина : 50% памук, 50% Полиестер (содржината на влакна може да варира за различни бои). Средно Тешка Ткаенина (8,0 мл/јд). Класично Вклопување : одговара на вашата големина. Практичноста Одговара На Стилот : Пространа Торбичка За Кенгур Напред. Шик Детал : Појавување На Врвка За Влечење На Аспираторот Во Боја. Удобност Дизајн : Солза-Далеку Етикета. Автентичност : Дизајниран И Печатен во САД. . Зошто Да Го Изберете Нашиот Имран КАН ПТИ 2018 Пакистан Худи?. Крајна Удобност : Доживејте мешавина на топлина и мекост со нашата качулка. Совршен за оние поладни денови. Стилски Дизајн : Издвојте се со нашиот уникатен дизајн кој комбинира практичност со модерните модни трендови. Обезбедување квалитет : Со Слатка Опрема Флипин, не очекувајте ништо друго освен најдобро. Нашиот дуксер е дизајниран да трае и да направи да се чувствувате исклучително. Соодветни Работи : Уживајте Во качулка што одговара на големината, обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично. Поддршка На Локално : со купување на нашиот дуксер, вие ја поддржувате домашната изработка. Печатени токму овде во САД. . Водич Големина : . С : Ширина : 20.08", Должина : 27.17", должина На Ракавот од центарот назад : 33.50". М : Ширина : 22.05", Должина : 27.95", должина На Ракавот од центарот назад : 34.50". Л : Ширина : 24.02", Должина : 29.13", должина На Ракавот од центарот назад : 35.50". XL : Ширина : 25.98", Должина : 29.92", должина На Ракавот од центарот назад : 36.50". 2 XL : Ширина : 27.99", Должина : 31.10", должина На Ракавот од центарот назад : 37.50". 3 XL : Ширина : 29.92", Должина : 31.89", должина На Ракавот од центарот назад : 38.50". 4 XL : Ширина : 31.89", Должина : 33.07", должина На Ракавот од центарот назад : 39.50". 5 XL : Ширина : 33.86", Должина : 33.86", должина На Ракавот од центарот назад : 40.50". Имран КАН ПТИ 2018 Пакистан Графички Дуксер За Дуксери, Големини С-5ХЛ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец
  • Новак

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец

DEN 118.24

Пегла На Закрпи, Памучна Лепенка ЗА Везови САМОСТОЈНА Апликација За Занаетчиски Симпатичен Стил Златен

Слушај Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Божиќ Класичен Елементи Шема Долг Ракав Екипажот Вратот Блузи И Се Водат
  • Новак

Слушај Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Божиќ Класичен Елементи Шема Долг Ракав Екипажот Вратот Блузи И Се Водат

DEN 367.84

Големина на бебето (см) / (инч)tttttttt t t t Т Советувана Возраст : t06 Месециtlengh : 57 / 22, 44t Bust : 55 / 21, 65 Советувана Во