Уникатни поволни цени за женски зимски дневнички за спиење за пижама за пижами за пижала

Уникатни поволни цени за женски зимски дневнички за спиење за пижама за пижами за пижала

DEN 2.33

Достапност

Дизајнирано со тркалезно деколте, еластични манжетни и затегната еластична лента за половината, ултра-меки, сетот за женски дневнички производи е не-ограничен и опуштен во вклопување што ќе ви овозможи мека и удобна ноќ. Комплетите за спиење со долги ракави, исто така, се совршен Божиќен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријател. Како дневна облека, облека за спиење, овие симпатични сетови за пижами се добар избор за жените. Материјали : полиестер. Еластични манжетни. Тркалезно деколте. Мека и топла сензација. Затегната еластична лента за половината. Долги ракави на врвот и долги панталони. Сезона : Зима. Сет на женски дневнички производи. Мерења на горната големина (во инчи) големина-тотална должина - Ширина на рамото-Chest Girth- Должини на ракави - 25.2 - 15.4 40.2 24м 25,6 -15.8 42.1 24.4 L - 26 - - 16.5 45.3 24.8xl - 26.4 - 17.2 48.4 25.2xxl - 26,8 -17.9 51.6 25.6. Мерења на големината на панталоните (во инчи) големина ширина на половината-Girt Grith-Должина на панталони - 25.2 40,6- - 39,4m 27,2 42,5 - -40 L - 30.3 45,7 40,6xl - 33,5 48,8 41.1xxl - 36.6 52 - 41.7.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат