Tera & Sky Women's Plus Size Sime Soft Heabgings, пакет

Tera & Sky Women's Plus Size Sime Soft Heabgings, пакет

DEN 1.67

Достапност

Три-тресет од супер-мек стил е ваш со Terra Skinny Fight. Повлечете стајлинг. Цела должина; Мека, четкана маичка. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Hemенски плус големина 3-пакети со четкички од дрес од Terra & Sky.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат