Калтренд Центар Сплит Клупа Микросуеде Капаци За Седишта за 1995 Година-Хонда Одисеја-ХД101-06СБ Беж Вметнете Со Црна Облога

Калтренд Центар Сплит Клупа Микросуеде Капаци За Седишта за 1995 Година-Хонда Одисеја-ХД101-06СБ Беж Вметнете Со Црна Облога

DEN 2.33

Достапност

Калтренд Центар 50/50 Сплит Клупа Микросуеде Седиште Капаци за 1995-1998 Хонда Одисеја - HD101-06 SB Беж Вметнете Со Црна Трим w/посебен потпирач За Глава microsuede седиште капаци се изработени од богата, еластична симулирана велур ткаенина која обезбедува" о толку меко " чувство на вистинска кожа од велур. Навлаките за седишта во микросуед ви даваат долготрајна заштита и софистициран изглед без висока цена или комплицирана грижа. Направено од 100% Полиестер, ниту едно животно не беше повредено во процесот. Еластичната завршница им овозможува на овие капаци на седиштата да ја истакнат елеганцијата во вашето возило. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 50/50 Поделена Клупа со посебен потпирач за глава Премиум навлаките за Седишта во стилот На Микросуед се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите капаци За Седишта За автомобили Со Микросуед имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адаптер за диск Сопирачки, Цпу Процес Пм Адаптер За Монтирање Диск Сопирачка Издржлив Со Завртка За Системи За Диск Сопирачки
  • Новак

Адаптер за диск Сопирачки, Цпу Процес Пм Адаптер За Монтирање Диск Сопирачка Издржлив Со Завртка За Системи За Диск Сопирачки

DEN 2.33

180мм Диск Сопирачка Адаптер, Цпу Процес ПМ Диск Сопирачка Монтирање Адаптер Издржлив Со Завртка За 180мм �