Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина на големината на големината на големината на врските со рамото со врски со рамото

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина на големината на големината на големината на врските со рамото со врски

DEN 1.67

Достапност

Еден од најсексапилните трендови на летото досега : најсјајниот врв со пилум полите од фармерките на Софија има флертни акценти на само-вратоврска на рамото. Деколте за привлекување на душички со симпатична трим на руфли, нè тера да стигнуваме кон овој врв повторно и повторно. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : una de las tendencias más sexis del verano es la blusa sin manga tipo coré con dobladilo peplo de sofia jeans que ahora trae coquetos detalles ajjustables en los hombros. Un llamativo ecote corazón y ribete con volantes hacen que nunca te canses de esta pieza. Ексклузивен en. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс/92% полиестер; 8% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 2x/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 2x. Fit : Modern Fit; 21 ”долг од центарот на задниот врат/Корте модерно; 21 ”de largo desde el centro de la parte posterior del cuello. Деколте : Денка на душичка/Ескоте Коразин. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Topstitched, обликување на шевовите; само-врски на рамо; заминат назад; peplum полите; наредени биста/костуми con pespunte para dar forma; Lazos ajustables en los hombros; parte posterior con frunce; Добладило Пепло; Busto con forro. Како ги прилагодувате лентите за рамото? Лесно е, одврзете ги лаковите за да најдете линија за бод. Исечете ги навоите под линијата за бод за да ги ослободите лентите и да ги врзете и прилагодете се за совршено вклопување!/Es fácil, desata los nudos para encontrar la línea de costura. Corta los hilos debajo de línea de costura para soltar los tirantes y, luego, ata y ajjusta para un tallee Perfecto . Women's Plus Stretch Bustier Peplum Top од Sofia Jeans by Sofia Vergara. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за ступел се разликуваше со модерна графичка уметност графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност,
  • Новак

Индустријата за ступел се разликуваше со модерна графичка уметност графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност,

DEN 255.84

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Студените индустрии се разликуваат сини китови морски животни меурчиња Финки врамени wallидни уметности, 14, дизајн од Елизабет
  • Новак

Студените индустрии се разликуваат сини китови морски животни меурчиња Финки врамени wallидни уметности, 14, дизајн од Елизабет

DEN 1.33

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност