У Женска Голема Долна Облека Тенок Резервоар Врвен Стил Предно Копче Универзален Градник На Мама Без Челични Прстени

У Женска Голема Долна Облека Тенок Резервоар Врвен Стил Предно Копче Универзален Градник На Мама Без Челични Прстени

DEN 271.84

Достапност

Женска Голема Долна Облека Тенок Резервоар Врвен Стил Предно Копче Универзален Градник На Мама Без Челични Прстени. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 20х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Градници Пакети Спортски Градник За Големи Разбиени Жени Дополнителна Поддршка Спортски Градници За Женска Табела : . Големина : 80 Под Биста : 68-76см/26,77-29,92"Големина : 85 Под Биста : 72-80см/28,35-31,50"Големина : 90 Под Биста : 76-84см/29,92-33,07"Големина : 95 Под Биста : 80-88см/31,50-34,65"Големина : 100 Под Биста : 84-92см/33.07-36.22" стил : природно. Погодна Сезона : Лето, Зима, Пролет, Aut. Што Добивате : 1 Компјутер Женски Градник. Применливи Луѓе : Жени. Функција : Облик, Удобно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат