Машки 2-парчиња тенок се вклопуваат премија волна костум

Машки 2-парчиња тенок се вклопуваат премија волна костум

DEN 1599.84

Достапност

Волна костум изработена од 100% костум од волна волна со средна тежина од волнена волна има безвременски и стилски изглед, костум ќе им се спротивстави на дамките, а ќе го одржи својот облик материјал : 100-процентни костуми за волна од девица : Тенок стил на вклопување : рамен фронт, единечен Моделот со две копчиња на градите, целосно обложен со целосен градежен отвор : Двоен страничен задниот јака : Затегната лаппел четири детали копчиња на манжетниот број на џебови : еден џеб на градите на Безом, два предни џебови од безом, четири внатрешни џебови пантолони : две аголни предни џебови и Две копчиња на задните џебови Ситуацијата на полите : Недовршени долни полите за прилагодено вклопување Белешка : Костумот може да не се врати ако Упатство за нега на Хемед : Свилен чист материјал : 100% премија волна. Јакна : тенок вклоп; лаптопи; затворање на две копчиња; заварувачки џеб на градите; џебови од размавта; во џебови од млаз; Манжетни со четири копчиња; страничен отвор; целосно наредени. Рамни предни панталони : поштенски лета со затворање на копче и кука; јамки на ременот; Два предни коси џебови; Копчиња преку заварувачки џебови на грб; недовршени полите. Повод : Погоден за свадба, датум, забава, дипломирање, матурска, презентација, бизнис со интервју, работа и други формални прилики. Големина : Сите наши костуми имаат традиционална 6 "пад од големината на јакната до големината на пантолоните (пр. Јакната со големина 42 ќе дојде со панталони од половината од 36"), ве молиме внимателно упатете ја табелата со големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Планинарска Двојка Момче Девојка Со Куче Пешачење Кампер Кампување Автомобил Или Налепница За Налепници На Прозорецот На Камионот
  • Новак

Планинарска Двојка Момче Девојка Со Куче Пешачење Кампер Кампување Автомобил Или Налепница За Налепници На Прозорецот На Камионот

DEN 143.04

Планинарска Двојка Момче Девојка Со Куче Пешачење Кампер Кампување Автомобил Или Налепница За Налепни�

ч. Уметнички Дела Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејско Уметничко Печатење Со Наслов - Зборови На Готвачи
  • Новак

ч. Уметнички Дела Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејско Уметничко Печатење Со Наслов - Зборови На Готвачи

DEN 1519.84

ч уметничките дела претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 20х20 Врамено со Уметничко Парче Со Дв

Облечени Комбинезони За Жени Елегантен Елегантен Комбинезон Со Ревер Со Долги Ракави Комбинезони Со Еднобојни Комбинезони Лето
  • Новак

Облечени Комбинезони За Жени Елегантен Елегантен Комбинезон Со Ревер Со Долги Ракави Комбинезони Со Еднобојни Комбинезони Лето

DEN 1.00

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM Добредојдовте НА REORIAFEE вашата кр

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски
  • Новак

Туреклос Запечатен Контејнер За Храна Отпорен На Кршење Отстранлив Капак Тегла За Складирање Кујна Оставата Чајната Кујна Организациски

DEN 623.84

Опис : отпорен на Гребење, разнишана конструкција, запечатениот сад е безбеден дор ќе се користи.Контејн