Skechersенски женски чевли за удобност на Gowalk Slip-on, достапна широка ширина

Skechersенски женски чевли за удобност на Gowalk Slip-on, достапна широка ширина

DEN 3.00

Достапност

Лидерите во технологијата за чевли за одење продолжуваат да иновираат со Skechers Gowalk 5. Карактеристики лесни, одговорни ултра GO ™ амортизирање и високо-пропустлива технологија за удобност за удобност ™ за крајната удобност за одење. Флексибилен мека плетена мешавина од ткаенина горниот дел, воздухот ладен Goga Mat ™ ™ insole систем за удобност. Лесен, одговорен ултра go ™ амортизирање. Технологија за удобност со високи удобности ™ Под нозете реагираат на секој чекор за крајната удобност. Skechers Air Coled Goga Mat ™ Dishable Insole обезбедува амортизирање со голема работа. Надвор од двојна густина за додадена стабилност и поддршка. Мека ткаени атлетски мрежни ткаенини горе. Дизајн за перење машина за лесна нега. Тежина : 5,55 мл. по чевли во женска големина 7. 1 1/2 инчен потпетици. Мека ткаени атлетски плетени тревки од горниот дел. Цврста ткаенина во боја. Лизгајте се на дизајн на удобност за одење. Панел за преклопување на потпетици за додадена стабилност. Лого на страната. Портал за брзо вклопување на пета за лесен пристап. Дополнителни перничиња за удобност и панели за јаки. Дизајн на чевли за перење машина - Измијте го на нежен циклус ладно, закачете се на суво воздух.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зајакнување На Перницата Половина Џамбо-Издржлив Засилувач За Масажа, СТП тапацир вкл. Рачка За ремени Професионален Квалитет
  • Новак

Зајакнување На Перницата Половина Џамбо-Издржлив Засилувач За Масажа, СТП тапацир вкл. Рачка За ремени Професионален Квалитет

DEN 575.84

Земјената Перница За Зајакнување е дизајнирана да го отстрани процедот од долниот дел на грбот за време