Вокер 240-Одговара изберете: 1995-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Вокер 240-Одговара изберете: 1995-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

DEN 3.33

Достапност

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Вокер 240-1022 Одговара Избери : 1995-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 8 Цил 5.7 Л 1995-1999 ШЕВРОЛЕТ тахо 8 Цил 5.7 Л 1995-2004 ШЕВРОЛЕТ С камион 6 Цил 4.3 Л 1995-2005 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 6 Цил 4.3 Л 1995-1999 шевролет приградски 8 цил 5.7 Л 1999 гмц денали 8 Цил 5.7 Л 1995-2000 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 5.7 Л 1995-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 8 цил 5.7 Л 1995-2001 ГМЦ ЏИМИ 6 ЦИЛ 4.3 Л 1995-2004 гмц сонома 6 цил 4.3 л 1995-1998 ГМЦ ЈУКОН 8 цил 5.7 Л 1998-2001 ОЛДСМОБИЛ БРАВАДА 6 ЦИЛ 4.3 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат