Куки За Врата За туширање, Преку Куките За Врата За Куки За Крпи За Туширање За Стаклена Врата За Туширање Без Рамка, Куки За Туширање Од Нерѓосувачки Челик

Куки За Врата За туширање, Преку Куките За Врата За Куки За Крпи За Туширање За Стаклена Врата За Туширање Без Рамка, Куки За

DEN 191.84

Достапност

Спецификација : Материјал : 430 Нерѓосувачки Челик +201 Нерѓосувачки Челик Полска Тежина : 0.09 kg Size : 18*3.5*1.5 цм/ 7*1.38*0.59 инчпакување : Опстил : Нерѓосувачки Челик (17,8 см/ 7"), Црн Спреј (17,8 см/ 7"), Нерѓосувачки Челик (13,3 см/ 5,23"), Црн Спреј (13,3 см/5,23")Боја : Сребрена, Црни Карактеристики : 1. Нема потреба да вежбате : лесен за инсталирање, само поврзете ја куката за туширање со вратата за туширање без рамка со дебелина помала од 3/8 инчи (12 мм). Не е потребно дупчење или лепила.2. Отпорен на лизгање и гребење : задниот Дел од куката за пешкир е покриен со подлога за сунѓер, што може да спречи лизгање на куката и гребење на стаклото за туширање без бучава.3. Издржлив : Изработен од висококвалитетен четкан нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓосува или деформира и е отпорен на корозија. Многу е погоден за закачување крпи, бањарки и луфа под туш повеќе потреби, заштеда на простор.4. Мултифункционално : куката на вратата е издолжена на 18 см, што е попогодно за употреба. Силна носивост, погодна за закачување разни предмети. Ве молиме запомнете : само за врати за туширање без рамка, а не за тушеви во рамка.5. Прилики за употреба на сите натпревари : куката за бањарка може да издржи тежина од 5 килограми, погодна за закачување крпи, наметки, луфа, костими за капење итн. Пренослив дизајн без дупчење, поудобен за носење.Пакетот вклучува : 1 * обесени единечни куки : 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење и 3-5г, разликата помеѓу различните бои.2. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Нема потреба да вежбате : лесен за инсталирање, само поврзете ја куката за туширање со вратата за туширање без рамка со дебелина помала од 3/8 инчи (12 мм). Не е потребно дупчење или лепила. Отпорен на лизгање и гребење : задниот Дел од куката за пешкир е покриен со подлога за сунѓер, што може да спречи лизгање на куката и гребење на стаклото за туширање без бучава. Издржлив : Изработен од висококвалитетен четкан нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓосува или деформира и е отпорен на корозија. Многу е погоден за закачување крпи, бањарки и луфа под туш повеќе потреби, заштеда на простор. Мултифункционално : куката на вратата е издолжена на 18 см, што е попогодно за употреба. Силна носивост, погодна за закачување разни предмети. Ве молиме запомнете : само за врати за туширање без рамка, а не за тушеви во рамка. Прилики за употреба на сите натпревари : куката за бањарка може да издржи тежина од 5 килограми, погодна за закачување крпи, наметки, луфа, костими за капење итн. Пренослив дизајн без дупчење, поудобен за носење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виемилав Жени Костими За Капење Костими За Капење Халтер Прстен Бикини Комплет Со Прикриено Здолниште Патување Базен Празнична
  • Новак

Виемилав Жени Костими За Капење Костими За Капење Халтер Прстен Бикини Комплет Со Прикриено Здолниште Патување Базен Празнична

DEN 335.84

Големина : С Биста : 7278см / 28,3530,71" Половината : 6066см / 23,6225,98" Колк : 7888см / 30,7134,65" Големина : М Биста : 7884см / 30,713

Сина Шибори Индиго Остава Сенка Акварел Виолетова Цветни Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба
  • Новак

Сина Шибори Индиго Остава Сенка Акварел Виолетова Цветни Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба

DEN 565.92

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи п

Бејбисбуле Есенски Јакни За Жени Дозвола Жени Мода Печатена Блуза Врвови Со Долги Ракави Џебови За Дуксери Со Качулка Женски
  • Новак

Бејбисбуле Есенски Јакни За Жени Дозвола Жени Мода Печатена Блуза Врвови Со Долги Ракави Џебови За Дуксери Со Качулка Женски

DEN 2.67

Жени Мода Печатени Блуза Долги Ракави Блузи Џебови Дуксер Дуксеркарактеристики : 1.Карактеристики : Сек�

Фростлуинаи Летни Фустани За Жени Пролетни Заштеди Долга Ноќница, Женска Салонска Облека Џеб Со Кратки Ракави Пижама Макси Фустан
  • Новак

Фростлуинаи Летни Фустани За Жени Пролетни Заштеди Долга Ноќница, Женска Салонска Облека Џеб Со Кратки Ракави Пижама Макси Фустан

DEN 2.67

Женска Ноќница Краток Ракав Ноќница УлтраМека Целосна Должина Фустан За Спиење 95% Полисетер, 5% Спандек�