Маица За Пиво Од Пиво Од Црвено Јаболко

Маица За Пиво Од Пиво Од Црвено Јаболко

DEN 271.84

Достапност

Маица За Пиво Од Пиво од Јаболка од Црвено Јаболко. Покажете ја вашата љубов кон остриот, освежувачки вкус на Пивото Од Црвено Јаболко со оваа кошула со лого на пиво со класично Копродукција за Подготовка На црвено. Јаболко логото-потресени и вкусно печатени на највисок квалитет, поли-памук графит хедер мета околу. Совршен за секојдневно секојдневно носење!. Оваа Црвена Кошула со Јаболка има удобно редовно вклопување за возрасни достапно во шест големини : Мали (И), Средни( М), Големи (Л), X-Големи (XL), XX-Големи (XXL) и 3x-Големи (3 XL). Во Добро Друштво си Со Ти Лув. Со лиценци За омилените Американски брендови, талентирани дизајнери и најсовремени операции, маичката Лув обезбедува одлично вклопување и чувство на маици со дизајни или логоа што можете да ги носите на ракавот, наменета за игра на зборови. Нарачајте Ја Вашата Нова Гроздобер Маица Со Лого На Црвено Јаболко Денес! Лиценцирана пивска кошула со автентично лиценцирано лого На Црвено Јаболко-потресено и отпечатено на мека, поли-памучна графитна хедер маичка. Оваа мека, поли-Памучна црвена маица лесно може да оди од машината за перење до машината за сушење без губење на формата, намалување или избледување. Достапно во шест удобни Возрасни Редовни Големини : Мали, Средни, Големи, Х-Големи, ХХ-Големи или 3х-Големи. Верен На Големината. Се одликува со печатена етикета За вратот За дополнителна удобност. Кошулите со Јаболка на ред, продадени од Tee Luv, се загарантирани автентични и се официјално лиценцирани Од Miller Coors. Гордо печатени во САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат