За Samsung Galaxy 5G SM-Комбо Школка Тенок Солиден Случај Со Kickstand Вртливата Тешка Шок-Отпорна Покривка

За Samsung Galaxy 5G SM-Комбо Школка Тенок Солиден Случај Со Kickstand Вртливата Тешка Шок-Отпорна Покривка

DEN 127.84

Достапност

За Samsung Galaxy A34 5 G / SM-A346 Combo Shell Тенок Солиден Случај Со Kickstand Вртливата Тешка Хибридна Оклопна Кутија Со Хибридна Оклопна Двојна Заштита отпорна на Удари заштита на Двоен слој за апсорпција на удари.Оваа заштитна кутија е изработена од квалитетни материјали и изработена со префинети детали.Куќиштето ги опфаќа сите 4 агли на вашиот телефон и има подигнати рабови и материјал ТПУ како перница за заштита на екранот доколку телефонот падне и ја допре земјата.Корисничкото куќиште се користи за да му даде целосна заштита на вашиот паметен телефон од оштетувања и да го одржува во добра состојба додека го одржува својот модерен изглед.Овој стилски случај е лесен и издржлив за екстра долг работен век.Прецизниот исечок овозможува лесен пристап до сите порти и функции.Одликувајќи се со едноставен, но елегантен дизајн, оваа заштитна футрола додава допир на стил на вашиот паметен телефон.Оваа заштитна задна кутија е лесна за инсталирање и отстранување без да предизвика гребнатини на вашиот паметен уред. За Samsung Galaxy A34 5 G / SM-A346 Комбо Школка Тенок Солиден Случај со Kickstand Вртливиот Тежок Шок-Отпорен Капак.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поставени јога панталони јога збрчкани џебови кои работат со шорцеви од вратоврски панталони, жени велосипедисти фитнес јога
  • Новак

Поставени јога панталони јога збрчкани џебови кои работат со шорцеви од вратоврски панталони, жени велосипедисти фитнес јога

DEN 559.20

Декорација : Недоградба : Womenените, девојчињата2.ПОДЕЛА : Печати висина од половината4.Спорт и секојдневн�