шесттризеро Околу Блокот Женски Еднобрзински Крстосувач На Плажа Велосипед, Во. Тркала, Нане Зелена

шесттризеро Околу Блокот Женски Еднобрзински Крстосувач На Плажа Велосипед, Во. Тркала, Нане Зелена

DEN 1.67

Достапност

Заоблен и удобен, Шестиот тризер Околу Блокот Женски Велосипед Со Крстосувач на плажа со 1 Брзина ви овозможува непречено, елегантно возење што ве носи насекаде во градот. Со класичен, заоблен стил на крстосувач на плажа, челичната рамка од 17 инчи издржува долги возења низ градот или кратки излетувања до вашиот омилен парк. Полумазните гуми со дебелина од 2 инчи имаат елегантен дизајн на бел ѕид и влечење на вафли за да ви овозможат амортизирано возење без разлика дали патувате преку мазен тротоар или скршен асфалт. Дизајниран да поттикне совршено држење на јавањето, седиштето, рачките и педалите го усогласуваат вашето тело за да не завршите со возење болно и непријатно. Лесно монтирајте го велосипедот користејќи ја рамката за чекор и возете удобно на седлото со двојна шок пена. Одлично за секојдневни возења до продавницата или домот на вашиот пријател, земете торби, корпи или гаќи со вас на вклучената задна решетка. Совршено со големина за жени високи од 5 до 6 стапки, велосипедот ја надополнува вашата големина за да ве заштити на вашето патување. Стилски, удобен и одличен за крстарења и патувања, Велосипедот Со Крстосувач на Плажа шестиот тризеро ви дава совршена монтажа за секое патување. Класичен и заоблен женски велосипед за крстосување на плажа има издржлива рамка од 17 инчи која изгледа одлично додека возите низ соседството. Поттикнува совршено држење на возењето со рамка и педали дизајнирани да го одржуваат вашето тело усогласено, обезбедувајќи удобно патување. Уживајте во непречено, релаксирачко возење до продавницата или околу блокот со амортизирано седло со двојна пружина и рачки зафатени со пена. Контролирајте го велосипедот и поминете ги нерамните патишта со леснотија на полумазните гуми со дебелина од 2 инчи; гумите со варосуване широки 26 инчи без напор минуваат низ различен терен. Монтирајте корпи, гаќи и друг товар на вклучената задна решетка; Идеален За секојдневни возења со темпо; Не за вежбање со висок интензитет. Лесно монтирајте го велосипедот користејќи ја рамката за чекор и ослободете се од грижата на издржливата челична рамка. Одговара на жени високи од 5 до 6 стапки. Брзини : 1. Материјал : Челик. Боја : нане зелена. Димензии( L x w x H) : 67 x 28 x 17 инчи. Тежина : 34 фунти. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цетрио Женски Комфи Одговара На Нараквици Клиренс Безжични Градници Стилови За Поддршка во Најновите Бои Долна облека, Жолта
  • Новак

Цетрио Женски Комфи Одговара На Нараквици Клиренс Безжични Градници Стилови За Поддршка во Најновите Бои Долна облека, Жолта

DEN 239.04

Тенок фит, ве прави привлечни рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пегла

Фробукио Дете Деца Момчиња Блузи Шорцеви Облека Симпатична Диносаурус Печатење Краток Ракав Копче Кошула Шорцеви Сет Облека
  • Новак

Фробукио Дете Деца Момчиња Блузи Шорцеви Облека Симпатична Диносаурус Печатење Краток Ракав Копче Кошула Шорцеви Сет Облека

DEN 287.84

2 парчиња Облека За Плажа За Деца Момчиња, Симпатична Кошула Со Кратки Ракави Со Печатење Диносауруси + Ш