Жените Лабава Повик Лето Плисирани Тече Ракави Камизола Елек Резервоарот Блузи

Жените Лабава Повик Лето Плисирани Тече Ракави Камизола Елек Резервоарот Блузи

DEN 2.67

Достапност

Женски Летен Лежерен Елек Без Ракави Без Грб Слоевит Бисерни Врвови. Големина(см)tttt TTT T T Должина : t61,5t Bust : t84-108t Shoulder : t29. Должина : t63t Bust : t86-110tsholder : t30. L t Должина : t64, 5t Bust : t90-114tsholder : t31. XL t Должина : t66t Bust : t94-118tsholder : t32. 2xl t Должина : t67, 5t Bust : t98-122tsholder : t34. tttt T T T T T T T T T T T T Должина : t24. 21 t Bust : t33. 07-42. 52t Shoulder : t11. 42 . М Т Должина : т24, 80 тбуст : т33, 86-43, 31тсхолдер : т11, 81 . L t Должина : t25. 39 t Bust : t35. 43-44. 88t Shoulder : t12. 20 . XLt Должина : t25. 98 t Bust : t37. 01-46. 46t Shoulder : t12. 60 . 2xl t Должина : t26, 57 t Bust : t38, 58-48, 03tsholder : t13, 39 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Бисер. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х елек. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски летен лежерен елек за прашка, слоевити бисерни врвови без ракави без ракави, многу модерни. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, улична облека, забава на пријатели, облека за фотографирање и така натаму. Белешка За големина : S, M, L, XL,2 XL. Помала Од нормалната големина НА САД, една големина поголема се препорачува за подобро вклопување.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х елек. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50
  • Новак

Сет за активна облека Дозвола На Жените Две Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Сетови За Тренерки50

DEN 2.33

Женски Дводелни Облеки Џемпер Плетен Пуловер Врвови Панталони Со Висок Струк Тренерки Сетови50карактер

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана
  • Новак

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана

DEN 319.84

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА Б

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник
  • Новак

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

DEN 319.20

Големина На чаша : 36 / 80БЦ Горна Биста : 8094см / 31,5037,01" Под Биста : 7580см / 29,5331,50" Соодветна тежина(кг) : 4555 Голем