Дијамантска Група Од Валтера DG52439VP LED Надворешен Маркер Светлина-Диода, 2-Жица, Килибар Килибар

Дијамантска Група Од Валтера DG52439VP LED Надворешен Маркер Светлина-Диода, 2-Жица, Килибар Килибар

DEN 575.84

Достапност

Ова светло ЗА водоотпорно led маркер е во водоотпорно куќиште со технологија отпорна на истекување за долготрајна употреба. Оваа маркерска светлина се одликува со килибарно осветлување, 2 диоди и дизајн на очите на змејот. Вклучено е површинска монтажа и две самозаземјувачки жици за напојување. Водоотпорен LED маркер светлина. Димензии : 2-5/8" должина х 1-1/4" ширина х 3/4 " длабочина. Површинска монтажа со дизајн на очите на змејот. Две самозаземјувачки жици за напојување. Боја : Килибар, осветлува килибар.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Канти за Складирање ткаенини За Расадник, Канцеларии И Домашна Организација, Контејнерите Се Направени За Да Одговараат На Стандардните
  • Новак

Канти за Складирање ткаенини За Расадник, Канцеларии И Домашна Организација, Контејнерите Се Направени За Да Одговараат На Стандардните

DEN 463.84

Вратете Го Просторот Со КАНТИ ЗА Складирање DII неткаените канти за складирање се забавен и креативен на�