Перкулатор стара хартија Рамка за печатење во сликарство

Перкулатор стара хартија Рамка за печатење во сликарство

DEN 607.84

Достапност

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално врамена и монтирана на архивата без киселина. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. -Рарт од Стив Кинг. Предмет : -АБСТАКТ. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -стев Кинг. Тип на производ : -Фракција уметност. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "d - големина : -large 33 " - 40 ". Димензии : големина 36 " h x 24 "w x 1,5 " d - целосна висина - горе - Топ до дното : -36 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1,5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -24 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1,5 " D - Севкупна тежина на производот : -8 bs. Карактеристиките на MAAX1331 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Стив Кингсјубјект : Апстракт. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : Стив Кинг. Тип на производ : Графичка уметност. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (24" H x 16 "W x 1.5" D) : мали 18 "-24". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (45 "H x 30" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина (60 "H x 40" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - страна на страна : 20 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Големина 45 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 45". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 60 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 60". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Букер чипка долна облека за жени, ретро сатен исфрли транспарентна мрежа беспрекорна половината триаголник панталони жени долна
  • Новак

Букер чипка долна облека за жени, ретро сатен исфрли транспарентна мрежа беспрекорна половината триаголник панталони жени долна

DEN 2.33

Сезона : Сите Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : лак Должина на облеката : Редовно Тип на шема : S

Зунфео Хеланки За Жени-Удобни Обични Спортски Јога Панталони Со Права Нога Еластични Цврсти Шорцеви Со Висок Струк Розова 2XL
  • Новак

Зунфео Хеланки За Жени-Удобни Обични Спортски Јога Панталони Со Права Нога Еластични Цврсти Шорцеви Со Висок Струк Розова 2XL

DEN 367.84

Зунфео Хеланки За Жени Удобни Обични Спортски Јога Панталони Со Права Нога Еластични Цврсти Шорцеви Со

Женски Плус Блузи Женски Модни Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Плус Големина Маички Блузи V - Вратот Блуза ГРЕЈ
  • Новак

Женски Плус Блузи Женски Модни Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Плус Големина Маички Блузи V - Вратот Блуза ГРЕЈ

DEN 319.84

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V Вратот Карактер

Лопси Подводни Чевли За Вода Машки Женски Чевли За Пливање На Отворено Плажа Бос Брзо Суви Аква Базен Чорапи Пливање Јога Сурфање
  • Новак

Лопси Подводни Чевли За Вода Машки Женски Чевли За Пливање На Отворено Плажа Бос Брзо Суви Аква Базен Чорапи Пливање Јога Сурфање

DEN 2.00

< / видео> Лопси 2023 СС ### подморска линија # # # Посетете Ја Продавницата Лопси што можеби ќе Ви се допадне :