Женски Цврст Сребрен Круг Дијамантски Пасијанс Невестински Свадбен Веренички Прстен Cttw Прстен Големина 6.5

Женски Цврст Сребрен Круг Дијамантски Пасијанс Невестински Свадбен Веренички Прстен Cttw Прстен Големина 6.5

DEN 303.84

Достапност

Женски Цврст Сребрен Тркалезен Дијамантски Пасијанс Невестински Свадбен Веренички Прстен 1/20 Cttw Прстен Големина 6.5. Точка Број-СНТ1002-56771-6.5. ОПИС : 1/20 Карати Вкупна Тежина, Сребро, Примарен Камен : јасност I2-I3; ј-к боја, Тежи 2,52 грама (прибл.),. АВТЕНТИЧНИ 925 стерлинг сребрена жени ангажман прстен. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ние Сме КОМПАНИЈА Со Седиште ВО САД и нашиот накит поминува обемни проверки на квалитетот пред испораката. Ако поради некоја причина треба да ја вратите ставката, ние нудиме 30 Дневна Политика За Враќање. СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа ставка доаѓа убаво спакувана и подготвена за Подароци. Совршен за Родендени, Годишнина, Празници, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот На Татковците, Дипломирањето или Која било Посебна Пригода. жени. Стерлинг Сребро Круг Дијамант Пасијанс Свадба Свршенички Прстен 1/20 Cttw. Комбинирана Дијамантска Тежина Од 1/20 Карати Вкупната Тежина Претставува Опсег Од 0,04-0,06 Кт. Т. В . Примарен Камен : Тркалезен Дијамант; 1/20 Кт.Т. В.; Ј-К Боја; Јасност И2-И3; Поставување Илузија; ТРЕТМАН-Не-Третиран ОПИС : 1/20 Карати Вкупна Тежина, Сребро, Примарен Камен : јасност И2-И3; ј-к боја, Тежи 2,52 грама (прибл.),. АВТЕНТИЧНИ 925 стерлинг сребрена жени ангажман прстен. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Ние Сме КОМПАНИЈА Со Седиште ВО САД и нашиот накит поминува обемни проверки на квалитетот пред испораката. Ако поради некоја причина треба да ја вратите ставката, ние нудиме 30 Дневна Политика За Враќање. СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа ставка доаѓа убаво спакувана и подготвена за Подароци. Совршен за Родендени, Годишнина, Одмор.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат